Fitness centrum pro ženy

Ladies Fitness Praha 5 - Smíchov

Fitness pro ženy Ladies Fitness

Milé dámy, vítejte na stránkách Ladies Fitness Praha

Chcete co nejrychleji, nejefektivněji a natrvalo zhubnout a zpevnit svou postavu? Pak využijte nabídku našich prověřených služeb. Ladies Fitness Vám totiž nabízí vše co k dosažení tohoto cíle potřebujete. Díky naší dokonalé koncepci, kterou tvoří ideální kombinace vhodné sportovní aktivity a správné životosprávy, na sebe nenechají výrazné výsledky dlouho čekat a Vy budete v opravdu krátké době opět spokojená a šťastná. Pokud se rozhodnete naše služby pravidelně využívat, můžete se spolehnout na naší stálou podporu a maximální péči.

Budeme se na Vás moc těšit :-)

Proč Ladies Fitness?

  • Fitness pro ženy
  • Již od roku 2003
  • Pro každou ženu
  • Individualní přístup
  • Komplexní služby
  • Odborný personál
  • Příjemné prostředí
  • Pravidelné akce
  • Skvělé ceny
  • Bez nutnosti členství
Ladies Fitness recepce

1. Protože je jen pro ženy. Tomu odpovídá nabídka služeb, odborná specializace personálu, vybavenost posilovny, vybavenost zázemí a celková atmosféra. Díky všem těmto aspektům je cvičení v Ladies Fitness zábavné, snadné a stoprocentně účinné.

2. Protože je rodinný podnik, takže se můžete spolehnout na vždy ochotný a usměvavý personál, který Vám ve všem vyjde maximálně vstříc.Kdykoli se můžete na cokoli zeptat, nechat si poradit, cokoli vysvětlit, předvést, zkontrolovat atd.

3. Protože zde zcela zdarma dostane každá klientka všechny potřebné informace ohledně používání veškerého vybavení, tréninkových postupů a správné životosprávy. Díky všem těmto potřebným informacím se první výsledky začnou dostavovat již po pár týdnech.

4. Protože je průkopníkem „dámských fitness" v ČR s několikaletou tradicí a spoustou odborných zkušeností, které za více jak 19 let činnosti pomohly spoustě žen, které měly problémy s nadváhou, ochablým a zkráceným svalstvem, nedostatkem svalové hmoty a různé zdravotní obtíže s těmito problémy spojené.

5. Protože koncepce Ladies Fitness je postavena na individuálním přístupu. Naše tréninkové a stravovací programy jsou sestavovány na základě individuálních potřeb a možností každé klientky, což je nezbytné pro dosahování stanovených cílů. Proto zde může cvičit opravdu každá žena a proto zde necvičí všechny ženy to samé.

6. Protože je zde dostatečné množství různých posilovacíh strojů, aby bylo možné cviky pravidelně obměňovat. Každý sval se totiž časem cviku přizpůsobí, zvykne si a přestává reagovat. Je to jeho přirozená vlastnost. Proto je potřeba cca káždých šest týdnů cviky měnit a tím svaly stimulovat k dalšímu zpevňování a tím stimulovat i další odbourávání tukových zásob. Navíc každý stroj nebo cvik (nejedná se pouze o stroje a cviky používané u nás, ale obecně ve všech fitnesscentrech) zapojí pouze část svalů danné svalové skupiny, a proto je také potřeba cviky měnit, aby se v dlouhodobějším časovém horizontu procvičily opravdu všechny svaly a nedocházelo pak ke svalovým disbalancím.

7. Protože zde můžete cvičit jak dluho a často chcete nebo potřebujete. Pokud máte čas vícekrát týdně, ale třeba jen 30 minut nebo třeba jen 2 x týdně, ale hoďku, není problém přizpůsobit tréninkový program těmto Vašim potřebám. Ovšem například při odbourávání tuků platí, že čím déle se cvičí, tím více energie se vydá a tím více tuku se spálí. Tedy v případě delšího, ale méně intenzivního tréninku dochází k masivnější likvidaci tukových zásob, zatím co v případě kratšího, ale intenzivnějšího tréninku dochází spíše k likvidaci glykogenu a svalové bílkoviny.

8. Protože v Ladies Fitness můžete cvičit i bez našeho programu, podle sebe, jak Vám vyhovuje a jste zvyklá. Jsou zde posilovací stroje, lavičky a činky, se kterými můžete procvičit všechny svaly, snadno se používají a u každého stroje je podrobný popis včetně fotografií, jak a co se na stroji cvičí.

9. Protože v Ladies Fitness nemusíte platit žádný vstupní poplatek ani uzavírat dlouhodobé členské smlouvy. V Ladies Fitness si v případě, že chcete chodit jen 1x nebo 2x týdně, protože nemáte více času nebo chcete cvičení v Ladies Fitness kombinovat ještě s jinou aktivitou, můžete platit každý vstup zvlášť nebo si pořídit výhodnější vstupovou permanentku. Pokud, ale chcete chodit pouze do Ladies Fitness a častěji, máte možnost si koupit pro tento případ i výhodné časové permanentky.

10. Protože Ladies Fitness nabízí nejideálnější a nejefektivnější kombinaci cvičení pro zhubnutí, posílení, zpevnění a zformování postavy.

Renata Prokopová - portrét

Renata Prokopová (Visnerová) - herečka

Do Ladies Fitness jsem začala chodit před čtyřmi lety, protože jsem si chtěla udržet kondičku a taky něco udělat pro své svaly. Měla jsem jednu podmínku a to bylo, aby bylo fitness pouze pro ženy a podařilo se mi ho najít dokonce v blízkosti mého bydliště na Praze 5, což mi nadmíru vyhovovalo. Nikdy dřív jsem do posilovny nechodila, tak jsem se rozhodla zaplatit si trenéra, který mi vyslvětlí co a jak. Dopadlo to tak, že už jsem se Dana nechtěla vzdát a cvičila pouze s ním a výsledky byly vidět velmi rychle. Po třech měsících jsem byla zcela spokojena.

Pak jsem se vdala, otěhotněla a tři roky jsem do posilovny nezašla. Vloni jsem zjistila, že už se na sebe nemůžu dívat a vrátila se zpět k Danovi do posilovny a to i přesto, že jsme se mezitím přestěhovali na druhý konec Prahy. Neváhala jsem ani chvilku a obětuju dlouhou cestu, abych se dopravila do mého oblíbeného fitness, kde je příjemná atmosféra a dostanu tady to, co potřebuju tj. tvrdý trénink mě na míru a nemůžu se ulejvat a podvádět, což bych dělala, kdybych cvičila sama. Přestože nejsem schopna dodržovat pravidelný režim a mívám občas mezi cvičením delší přestávky, než by měly být, tak je na mě cvičení znát a všimlo si toho i okolí, což je velmi milé. Vřele doporučuju návštěvu Ladies Fitness a hlavně nějaký ten trénink s trenérem - stojí to za to!!!

Renata Prokopová

Jak to u nás vypadá?Newsletter

Ladies Fitness