Ladies Fitness centrum pro ženy Praha 5

Co řekli zázaníci o našem fitness cetrumu pro ženy

Fitness centrum pro ženy Ladies Fitness - Reference

Renata Prokopová (Visnerová) - herečka

Renata Prokopová

Do Ladies Fitness jsem začala chodit před čtyřmi lety, protože jsem si chtěla udržet kondičku a taky něco udělat pro své svaly. Měla jsem jednu podmínku a to bylo, aby bylo fitness pouze pro ženy a podařilo se mi ho najít dokonce v blízkosti mého bydliště na Praze 5, což mi nadmíru vyhovovalo. Nikdy dřív jsem do posilovny nechodila, tak jsem se rozhodla zaplatit si trenéra, který mi vyslvětlí co a jak. Dopadlo to tak, že už jsem se Dana nechtěla vzdát a cvičila pouze s ním a výsledky byly vidět velmi rychle. Po třech měsících jsem byla zcela spokojena.

Pak jsem se vdala, otěhotněla a tři roky jsem do posilovny nezašla. Vloni jsem zjistila, že už se na sebe nemůžu dívat a vrátila se zpět k Danovi do posilovny a to i přesto, že jsme se mezitím přestěhovali na druhý konec Prahy. Neváhala jsem ani chvilku a obětuju dlouhou cestu, abych se dopravila do mého oblíbeného fitness, kde je příjemná atmosféra a dostanu tady to, co potřebuju tj. tvrdý trénink mě na míru a nemůžu se ulejvat a podvádět, což bych dělala, kdybych cvičila sama. Přestože nejsem schopna dodržovat pravidelný režim a mívám občas mezi cvičením delší přestávky, než by měly být, tak je na mě cvičení znát a všimlo si toho i okolí, což je velmi milé. Vřele doporučuju návštěvu Ladies Fitness a hlavně nějaký ten trénink s trenérem - stojí to za to!!!

Renata Prokopová

Vladimíra Švarcová - OSVČ

Toto se svojí postavou dokázala paní Švarcová během pouhých tří měsíců pravidelného cvičení 2 - 3x týdně pod dohledem trenéra v našem Ladies Fitness. Moc gratulujeme! 


Katka + Eva - lektorky angličtiny

Na konci našeho povídání naleznete tabulky a domácí fotografie našich úspěchů :-)

Kdo jsme:

Katka - 34 let a Eva - 30 let. Jsme nejlepší kamarádky, kolegyně v práci a spolubydlící. Takže zbyl jen krůček k tomu, abychom začaly společně cvičit. Do posilovny chodíme od 13. července 2009. Původně dvakrát týdně, nyní třikrát týdně máme osobní tréninky s trenérem Danem.

Proč cvičíme:

Sníme o partnerech ala Hugh Jackman (Wolverine a Australia) a Gerard Butler (300 a P.S. Miluji Tě) - na pořadí nezáleží :-). Jenže takovýhle chlapíci pravděpodobně sní o někom jako je Angelina Jolie (Lara Croft). Takže nezbývalo, než se do toho pustit se vší vervou. Navíc není moc příjemné, když vás v tramvaji pouští lidé sednout, protože si myslí, že jste těhotná nebo když vás popisují jako tu amerických rozměrů.

Proč osobní trenér:

Vyzkoušeli jsme samoléčbu - knihy o dietách, racionální životní styl a pravidelné venčení psů místo pohybu - ale každý drobný úspěch vedl jen k tomu, že jsme ho mohutně oslavily a poté usnuly na vavřínech. Asi víte jak kyne těsto. A z nás se stávaly úžasné kynuté buchtičky.
Pochopili jsme, že potřebujeme pravidelný dohled. V konkurenčním zařízení podle hesla „úspěch za 30 minut" v rytmu barbínkovských songů jsme rychle narazily. Pak jsme si spočítaly, že ve dvou, pod odborným dohledem zúročíme peníze i úsilí velmi rychle a efektivně.

Co nám osobní trenér přinesl:

Sestavil nám individuální plán, který se pro každou z nás liší i když cvičíme společně. Každý jeden trénink je jiný podle momentální kondice a zdravotního stavu i podle toho, na co se zrovna zaměřujeme: zpevnění, hubnutí, troška svalové hmoty. Necvičíme pořád stejně: mění se závaží, počet opakování i systém. Dnes jsme na páté tréninkové sadě a pořád dolaďujeme správné provedení i dýchání. Tím postupujeme rychleji a pokaždé jedeme na maximum. Zároveň máme jistotu, že si neublížíme, protože to trenér pohlídá. A výsledky jsou vidět.

Překvapivé výsledky:

Protože přeměňujeme tuk na svaly, neubývá váha tak rychle, jak by si člověk mohl myslet. Ale pokud zhubnete 5 kilo a zároveň 40 cm na míry po celém těle jako Katka nebo 8 kg a 50 cm na míry jako Eva, není divu, že tělo omládne. Chodíte s hlavou zdviženou, zpevněným tělem a vyzařujete energii o deset let mladší osoby. Největším překvapením, ale bylo, že doba menstruace se zkrátila na polovinu - kdybychom to věděly, začneme cvičit mnohem dříve. Lépe se nám spí a zbavily jsme se bolestí zad a hlavy. Kdyby někdo před půl rokem tvrdil, že se budeme po trénincích vznášet na endorfinech, asi bychom se mu vysmály.

Rezervy:

Trenér nám sestavil individuální jídelníček. Kdybychom ho lépe dodržovaly, výsledky by byly určitě ještě lepší. Alespoň máme pořádné předsevzetí do nového roku :-).

Dobré rady na závěr:

Míry Katka:
Věk: 34 Výška: 157cm
DATUM: 14.7.2009 21.12.2009 ÚBYTEK:
Váha 67,5kg 62,1kg -5,4KG
Pas 90cm 78cm -12cm
Břicho 104cm 91cm -13cm
Boky 102cm 97cm -5cm
Prsa 100cm 97cm -3cm
Stehno 59cm 54cm -5cm
Biceps 31cm 29cm -3cm
CELKEM: -41cm
Míry Eva:
Věk: 30 Výška: 171cm
DATUM: 12.7.2009 29.12.2009 ÚBYTEK:
Váha     -8KG
Prsa 125cm 115cm -10cm
Pas 114cm 98cm -16cm
Boky 130cm 117cm -13cm
Zadek 130cm 121cm -9cm
CELKEM: -48cm

Přiložené soubory

Newsletter

Ladies Fitness