Ladies Fitness solární kosmetika

Solární kosmetika v dímském fitku Praha 5 - Smíchov

Solární kosmetika Ladies Fitness - ORANJITO

Jelikož chceme pro své zákaznice nejvyšší kvalitu za bezkonkurenční ceny a vyhovět požadavkům i těch nejnáročnějších nabízíme Vám v našem studiu špičkovou solární kosmetiku ORANJITO.

ORANJITO, Solární kosmetika Praha 5 Anděl

Ocenění solární kosmetiky ORANJITO

MEZINÁRODNÍ OCENĚNÍ "ZLATÁ VENUŠE" ZA NEJLEPŠÍ VÝROBEK

Solární kosmetika Oranjito patří díky nejvyšší kvalitě a příznivým cenám dlouhodobě mezi absolutní špičku, o čemž svědčí neustále rostoucí počet spokojených zákazníků. Právě díky špičkové kvalitě získala opalovací mléka Oranjito v celosvětové konkurenci na zahraničním mezinárodním kosmetickém veletrhu první cenu „Zlatá Venuše“ za nejlepší kosmetický výrobek.Složení solární kosmetiky ORANJITO

PROFESIONÁLNÍ SOLÁRNÍ KOSMETIKA S PŘÍRODNÍMI EXTRAKTY

Při opalování v soláriu je velice důležité používat solární kosmetiku nejen pro urychlení opálení, ale také k zabránění vysychání pleti, zajištění potřebné výživy, ochrany a péče. Rychlejší a trvalejší opálení, atraktivní bronzový odstín a dokonalou péči během i po opalování zajišťuje multiaktivní komplex MAX. EFFECT. Všechny výrobky se velice dobře roztírají a rychle vstřebávají, vybrat lze z několika příjemných, atraktivních vůní. Konopná kosmetika je u zákazníků stále oblíbenější.

MULTIAKTIVNÍ KOMPLEX MAX. EFFECT

Max.effect je nově vyvinutý multiaktivní komplex, založený na vysoké účinnosti a širokém spektru působnosti přírodních extraktů a ušlechtilých olejů (konopného, brazilského ořechu, maracuji, jojobového, madlového, babassu a avokádového oleje, kávovníku, zeleného čaje, pomerančové slupky, aloe vera, shea butter), vysoké koncentraci superakcelerátorů a aktivním penetračním systému. Funkcí komplexu Max.effect je dosažení maximálního a dlouhotrvajícího opalovacího efektu na jednotlivých úrovních, zajištění dokonalé péče, výživy a ochrany pleti během opalování. Naprosto ojedinělé a bezkonkurenční složení je výsledkem několikaletého vývoje nových, revolučních receptur. Komplex Max.effect obsahuje například 5 hydratačních a vyživujících extraktů, 4 zklidňující látky, 3 superakcelerátory a 5 extraktů s kombinací všech zmíněných i dalších účinků.

Všechny 100 % čisté přírodní oleje jsou získávány lisováním za studena bez jakýchkoliv chemických úprav!

ORANJITO, Solární kosmetika Praha 5 - Smíchov

Newsletter

Ladies Fitness